sfSsoConfig

Wyndham Rewards Bonus Puanlarınızı Katlayın Hüküm ve Koşulları:

Bu teklif hüküm ve koşullarında ("Teklif Hükümleri") tanımlanmadan kullanılan, baş harfleri büyük yazılmış terimler, www.WyndhamHotels.com/wyndham-rewards/terms adresindeki Wyndham Rewards programı hüküm ve koşullarında ("Program Hükümleri") kendilerine atfedilen anlamlara sahiptir. Bu ek puan teklifine ("Teklif") hak kazanmak için Wyndham Rewards Üyesi:

(i) öncelikle wyndhamhotels.com/wyndham-rewards, wyndhamhotels.com veya katılımcı Otel Zinciri üyesi otellerden herhangi birinin resmi marka web sitesinde kayıt işlemini tamamlayarak Teklif'e kaydolmalıdır ya da wyndhamhotels.com/wyndham-rewards veya Wyndham Hotels & Resorts Uygulaması üzerinden Wyndham Rewards Üye hesabındaki "Promosyonlarım" bölümünden de kayıt olunabilir. Her durumda kayıtlar, 29 Eylül 2023 ve 12 Ocak 2024 tarihleri arasında yapılmış olmalıdır. (Yukarıdaki şartlara uygun olarak kaydolan tüm Üyeler, bu Teklif koşullarının bazı kısımlarında "Kayıtlı Üye" olarak anılacaktır); ardından

(ii) kaydolduktan sonra en geç 12 Ocak 2024 tarihine kadar herhangi bir Doğrudan Rezervasyon Kanalında (aşağıda tanımlandığı gibi) herhangi bir Wyndham Rewards oteli veya Caesars Rewards tesisinde arka arkaya en az iki (2) gecelik Teklife Uygun Konaklama rezervasyonu yaptırmalı ve bu konaklamayı en geç 15 Ocak 2024 tarihine kadar tamamlamalıdır. (toplu olarak bu maddede (ii) belirtilen gereklilikler, "Rezervasyon ve Konaklama Koşulları").

Bu Teklif Hükümleri kapsamında, "Doğrudan Rezervasyon Kanalı" şu anlama gelir:

(a) www.wyndhamhotels.com/wyndham-rewards, wyndhamhotels.com veya Otel Zincirlerinin resmi marka web sitelerinden herhangi biri;

(b) Wyndham Rewards veya Otel Zincirlerinden herhangi birinin resmi ücretsiz rezervasyon numarası;

(c) doğrudan bir katılımcı otel, doğrudan tesisle veya

(d) Wyndham Hotels & Resorts uygulamasından.

Rezervasyon ve Konaklama Koşulları'na uygun olarak, arka arkaya iki (2) gece veya daha fazla gecelik Teklife Uygun Konaklama rezervasyonu yapan ve konaklamayı tamamlayan Kayıtlı Üye, maksimum 30.000 Wyndham Rewards bonus puanı olmak üzere, bu Teklif olmadan bu konaklamadan kazanacağı Taban Puandan 3 kat daha fazla puan kazanacaktır (Bu Teklif Koşulları uyarınca Kayıtlı Üye tarafından kazanılan ek puanlar, "Bonu Puanı" olarak anılır). Örneğin, Rezervasyon ve Konaklama Koşulları'na uygun olarak Kayıtlı Üye tarafından rezervasyonu yapılan ve konaklaması tamamlanan arka arkaya iki (2) gecelik Teklife Uygun Konaklama, Program Hükümleri uyarınca 3.000 Taban Puan kazanacakken, bu Teklif uyarınca toplam 9.000 puan kazanır (3 X 3.000 = 9.000, bu puanların 3.000'lik kısmı Temel Puan olarak, geri kalan 6.000'lik kısmıysa Bonus Puan olarak addedilir). Bu Teklif Koşulları'nda aksi yönde herhangi bir hüküm bulunsa bile bir Kayıtlı Üye en fazla 30.000 Wyndham Rewards Bonus Puanı kazanabilir. Karışıklığa mahal vermemek için belirtilmelidir ki rezervasyonuna gelmemesi(no show) durumunda Üye, Bonus Puan alamaz. Teklife Uygun Konaklamalar, belirli sınırlamalara tabidir ve üçüncü taraf online rezervasyonları içermez. Teklife Uygun Konaklamalar hakkında daha fazla bilgi için Program Hükümleri'ne bakın. Bir Wyndham Rewards otelindeki bir konaklamadan kazanılan Bonus Puan, genellikle bu konaklamadan sonraki iki ila dört hafta içinde gönderilir ve Caesars Rewards otelindeki bir konaklamadan kazanılan BonusPuan genellikle bu konaklamadan sonraki dört ila altı hafta içinde gönderilir. Karışıklığa mahal vermemek için belirtilmelidir ki, (a) bu Teklif'e kaydolmadan önce rezervasyonu yapılan veya tamamlanan (tamamen ya da kısmen), (b) 29 Eylül 2023'ten önce başlayan ve/veya (c) 15 Ocak 2024'ten sonra sona eren hiçbir konaklama Teklif'e dahil edilmeyecektir. Üye profillerinde hava yolu milleri kazanma seçeneğini işaretlemiş olan Üyeler, Program Hükümleri'ne uygun olarak hava yolu mili ve puan şeklinde Bonus Puan kazanacaklardır.

*ÖNEMLİ NOT: Bu Teklif Koşulları uyarınca Bonus Puan hakkı kazanması gereken art arda iki (2) veya daha fazla gecelik Teklife Uygun Konaklama, art arda olsa da farklı zamanlarda rezerve ettirilmiş ve/veya konaklama birden fazla rezervasyon onay numarasıyla ilişkilendirilmişse farklı işlenebilir. Wyndham Rewards Puanlarınızın böyle bir durumdan etkilendiğini düşünüyorsanız lütfen Üye Hizmetleri'ni arayın.

Wyndham Rewards, Inc. bildirimde bulunmaksızın bu Teklif'i iptal edebilir veya değiştirebilir. Teklif, burada belirtilen koşullarda özel olarak değişiklik yapılmadığı sürece bu Teklif Hükümleri'ne ek olarak Program Hükümleri'nin tamamına tabidir. Hukuki olarak yasak olduğu yerlerde geçersizdir.