sfSsoConfig

Kaydolup 500 Wyndham Rewards Bonus Puanı kazanın: Hüküm ve Koşullar

Bu promosyon hüküm ve koşullarında ("Promosyon Hükümleri") tanımlanmadan kullanılan baş harfleri büyük yazılmış terimler www.WyndhamHotels.com/wyndham-rewards/terms adresindeki Wyndham Rewards program hüküm ve koşullarında ("Program Hükümleri") kendilerine verilen anlamlara sahip olacaktır. Kaydolup 500 Wyndham Rewards bonus puan kazanın teklifinden ("Kaydolma ve Puan Kazanma Teklifi") yararlanmak için kişilerin:

(i) Kaydolma ve Puan Kazanma Teklif Davetiyesinin gönderilmesinden itibaren otuz (30) gün içinde ("Teklif Süresi") kayıt sayfası (wyndhamrewards.com/tatil) üzerinden Wyndham Rewards Programı'na katılmaları gerekir.

(i) Giriş Sayfasından farklı bir yerden ve/veya (ii) Teklif Dönemi dışında kaydolan kişiler Kaydolma ve Puan Kazanma Teklifi için uygun olmayacaktır. Üye profilinde Seyahat İş Ortağı Para Birimi almayı tercih eden tüm Üyeler (Wyndham Rewards puanlarının aksine) bu Kaydolma ve Puan Kazanma Teklifi'nden yararlanma sürecinde Wyndham Rewards bonus puanlarını almaya devam edecektir. Bonus puanların üyelerin hesaplarına aktarılması, Wyndham Rewards'a kaydolunduktan sonraki altı ila sekiz hafta içinde gerçekleşecektir. Kaydolma ve Puan Kazanma Teklifi'nden yararlanma sürecinde kazanılan 500 Wyndham Rewards bonus puanı ("Bonus") Üye hesapları arasında aktarılamaz.

Kaydolma yöntemine bakılmaksızın her kişi için bir (1) Üye Hesabı ve bir (1) Bonus sınırı vardır. Kaydolma ve Puan Kazanma teklifi aktarılamaz ve başka bir teklifle değiştirilemez. Wyndham Rewards, Inc. bildirimde bulunmaksızın Kaydolma ve Puan Kazanma Teklifi'ni iptal edebilir veya değiştirebilir. Kaydolma ve Puan Kazanma Teklifi, bu Promosyon Hükümleri'ne ek olarak Program Hükümleri'nin tamamına tabidir. Hukuki olarak yasak olduğu yerlerde geçersizdir.